بلبرینگ NACHI ناچی

تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6313 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6302 ZZ
تماس بگیرید رولبرینگ بشکه ای NACHI مدل 24026 EX
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 22210 EXK
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 22213 EK
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 22218 EXKW33
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 22222 EXKW33
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 22312 EXW33
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 27687/20
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 29685/20
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 32010
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 32207
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 509043
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 5207 ZZ/C3
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 5305 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6000 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6001 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6002 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6002 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6003 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6004 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6005 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6006 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6007 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6010 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6012 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 608 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 608 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6200 ZZ
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6200 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6202 2RS
تماس بگیرید بلبرینگ شیار عمیق NACHI مدل 6202 ZZ
نتایج 1 تا 32 از کل 107 نتیجه

برند ناچی نخستین بار در سال 1928 در کشور ژاپن، کار تولید بلبرینگ را آغاز نمود. امروزه یکی از بارز ترین ویژگی های کمپانی ناچی، استفاده از ربات های بسیار پیشرفته در خط تولید بلبرینگ هایش است. بلبرینگ های شرکت ناچی استانداردهای کیفی متعددی را پشت سر گذاشته و تبدیل به یکی از محبوب ترین بلبرینگ ها در بیش از 40 نوع از صنایع مختلف شده اند.
شرکت ناچی در تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ از فلزات بسیار مرغوب استفاده می کند و برای انجام فرایندهای برش و عملیات حرارتی، ماشین آلات فوق پیشرفته ای مورد استفاده قرار می گیرند. همین عوامل باعث می شود تا بلبرینگ های تولید شده توسط کمپانی ناچی دقت و طول عمر بالایی داشته باشند. محصولات اخیر کمپانی ناچی، طبق ادعای خود آن دیگر نیازی به حفاظت و نگهداری ندارند و به خودی خود عملکرد عالی شان را حفظ می کنند.

بلبرینگ NACHI

انواع بلبرینگ های ناچی

بلبرینگ های شیار عمیق: بلبرینگ های شیار عمیق، در میان تمام انواع بلبرینگ، محبوب ترین نوع به شمار می آیند. چرا که کاربردهای بسیار گسترده ای دارند. شیارهای حلقه ای بلبرینگ به شکل کمان های دایره ای هستند که اندکی بزرگ تر از شعاع ساچمه ساخته می شوند. بلبرینگ های شیار عمیق می توانند بارهای شعاعی، محوری یا ترکیبی از این دو را تحمل کنند و طراحی آن ها به گونه ای است که سرعت و دقت بسیار بالایی دارند.

بلبرینگ های تماسی زاویه ای تک ردیفه: بلبرینگ های تماسی زاویه ای تک ردیفه می تواند بارهای شعاعی، محوری و یا ترکیبی را متحمل شوند، البته بار محوری می بایست در یک سو به آن ها وارد شود تا قادر به تحمل آن باشند. هر چه زاویه تماس بزرگ تر باشد، قابلیت تحمل بار بیشتر می شود. هر چه زاویه تماس کوچک تر باشد، سرعت بالاتر می رود.

بلبرینگ های تماسی زاویه ای ترکیبی: معمولا این نوع از بلبرینگ ها به شکل ترکیبی از دو یا چند بلبرینگ ساخته می شوند و این ترکیب به سه نوع انجام می شود: پشت به پشت، DB، جلو به جلو، DF، پشت سر هم. سر هم کردن و ایجاد این ترکیب ها پیش از انتقال صورت می گیرد، همچنین باید مراقب بود که از تداخل قسمت های مجموعه های دیگر جلوگیری شود. بلبرینگ های تماسی زاویه ای ترکیبی، معمولا برای کاربردهایی همچون دوک های به کار رفته در ماشین آلات مورد استفاده قرار گرفته و اغلب پیش بارگیری می شوند.

بلبرینگ های تماسی زاویه ای دو ردیفه: ساختار این نوع بلبرینگ همانند این است که دو بلبرینگ زاویه ای تک ردیفه را به صورت پشت به پشت (DB) بر روی هم سوار کنیم. ظرفیت های بلبرینگ دو ردیفه کمتر از بلبرینگ تک ردیفه است چرا که ساچمه های کمتری می توانند در ردیف ها قرار گیرند. این نوع از بلبرینگ ها قابلیت تحمل فشارهای شعاعی، لحظه ای و محوری دو جهته را دارند.

بلبرینگ های خود تراز: این نوع بلبرینگ از حلقه درونی شامل یک ساچمه در درون آن و یک حلقه بیرونی شامل یک مسیر کروی برای خود تراز شدن تشکیل شده است. بلبرینگ های خود تراز به خصوص مناسب استفاده در جاهایی هستند که ممکن است به خاطر خطا در سوار کردن قطعات مختلف، تراز به هم بریزد.

لیست قیمت بلبرینگ ناچی

به طور کلی برندهای مختلف بلبرینگ ها و رولبرینگ ها متناسب با کیفیت خود دارای قیمت های گوناگون هستند. بلبرینگ های ناچی که ساخت کشور ژاپن هستند، از باکیفیت ترین بلبرینگ های موجود در جهان به شمار می آیند. اما قیمت بلبرینگ ها به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله می توان به سال تولید، قیمت ارز و نوع بسته بندی بلبرینگ ها اشاره کرد. از این رو در حال حاضر و با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز، امکان ارائه قیمت دقیق برای انواع و مدل های مختلف بلبرینگ های ناچی وجود ندارد.

شما می توانید به روز ترین قیمت بلبرینگ های ناچی را از طریق دانشنامه بلبرینگ پیگیری کنید. کافی است به صفحه لیست قیمت بلبرینگ بروید تا بتوانید جدیدترین قیمت بلیبرینگ ها را مشاهده و در صورت تمایل، خریداری کنید.

لیست قیمت بلبرینگ ناچی  

نمایندگی بلبرینگ nachi

دانشنامه بلبرینگ نمایندگی رسمی شرکت ناچی و ارائه دهنده خدمات پس از فروش این شرکت در ایران است. کارشناسان ما آماده اند تا در هر ساعتی از روز، پاسخگوی نیازها و سوالات شما عزیزان و ارائه مشاوره رایگان به شما باشند.

نوشتن دیدگاه
سوالات متداول بلبرینگ NACHI ناچی
کارخانه بلبرینگ NACHI فعالیت خود را از چه سالی آغاز نمود؟
کمپانی ناچی در سال 1928 میلادی، تولید بلبرینگ را در کشور ژاپن آغاز نمود و هم اکنون از تولیدکنندگان مطرح در این صنعت می باشد.
دلیل طول عمر بالا و کیفیت محصولات ناچی چیست؟
استفاده از متریال مرغوب و همچنین دستگاه ها و تجهیزات مدرن و بروز استفاده شده در تولید رولبرینگ و بلبرینگ های ناچی باعث شده محصولات این برند در سطح کیفی مطلوبی قرار داشته باشند.

ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر

پنجشنبه ها 9 صبح تا 1 ظهر

خدمات مشتریان

آماده ی هر گونه پاسخگویی در زمینه انتقادات، شکایات و نیازهای مشتریان است. لطفا با شماره 0913000000 تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 031-000000-0

موبایل: 09130000000