بلبرینگ NTN ان تی ان

تماس بگیرید بلبرینگ NTN مدل 6302
تماس بگیرید رولبرینگ 07097/07196 تک ردیفه مخروطی NTN
تماس بگیرید بلبرینگ 1203 خود تنظیم NTN
تماس بگیرید بلبرینگ 16001 JRXC3 تک ردیفه شیار عمیق NTN
تماس بگیرید رولبرینگ HK0709 سوزنی NTN
تماس بگیرید رولبرینگ HK1412 سوزنی NTN
تماس بگیرید رولبرینگ 02878/20 تک ردیفه مخروطی NTN
تماس بگیرید رولبرینگ 02473/20 تک ردیفه مخروطی NTN
تماس بگیرید بلبرینگ 1202 S خود تنظیم NTN
تماس بگیرید بلبرینگ 1202 خود تنظیم NTN
تماس بگیرید بلبرینگ 7209 تک ردیفه تماس زاویه ای NTN
تماس بگیرید بلبرینگ 16001 JRX تک ردیفه شیار عمیق NTN
تماس بگیرید بلبرینگ 16001 تک ردیفه شیار عمیق NTN
نتایج 1 تا 17 از کل 17 نتیجه

شرکت ntn که نام آن مخفف Niwa، Tomoe، Nishizono است، یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه ساخت و تولید انواع برینگ می باشد. بر مبنای آمار ارائه شده در سال 2018، شرکت ntn بیش از 22000 کارمند در 220 نمایندگی خود در 33 کشور دارد.
در سال 1918، کارخانه آهنگری Nishizono که در منطقه Uchibori واقع شده بود، کار ساخت و تولید بلبرینگ را آغاز نمود. پنج سال پس از آغاز به تولید بلبرینگ و اجزای کاهش اصطکاک توسط کارخانه آهنگری Nishizono، این کارخانه با شرکت Tomoe ادغام شده و از آن پس فعالیت خود را تحت عنوان ntn ادامه داد.
محصولات شرکت ntn توسط مشتریان در کلاس جهانی و در صنایعی همچون خودرو سازی، ماشین آلات ریلی و ساختمانی و ابزار پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند و شرکت ntn از این طریق به بهبود صنایع در سرتاسر دنیا کمک شایانی می کند. شرکت ntn اخیرا اغلب تولیدات خود را به سمت صنعت خودرو سازی سوق داده است و با همکاری شرکت SNR که در فرانسه واقع است، به عنوان قطب عرضه انواع بلبرینگ و رولبرینگ در اروپا شناخته می شود.
بلبرینگ های برند ntn مانند دیگر بلبرینگ های ساخت ژاپن دارای بالا ترین استانداردهای کیفی هستند و به نسبت کیفیت خود، قیمت خوبی نیز دارند. شرکت ntn امروزه سهم بزرگی در بازار بلبرینگ جهان را به خود اختصاص داده است.

بلبرینگ ntn

برینگ ntn

برینگ های کمپانی ntn کاربردهای گسترده ای دارند؛ این برینگ ها در صنایع هوا فضا، کشاورزی، ماشین آلات معدنی و راه سازی، اتوماسیون و زیرساخت بسیار پر طرفدار هستند. برینگ های شرکت ntn دارای تنوع بالایی در اندازه بوده و قطر خارجی مدل های مختلف آن بازه ای از 1 سانتی متر تا 32 سانتی متر را در بر می گیرد. همچنین این برینگ ها در مشخصات مکانیکی و طراحی های قفسه و ... تنوع بسیاری دارند.

یاتاقان ntn

یاتاقان ntn از یک بلبرینگ شعاعی، یک مهر و غلافی از قالب آهنی یا فولادی تحت فشار، تشکیل شده و در شکل های مختلفی وجود دارد. سطح خارجی یاتاقان و سطح داخلی غلاف، کروی هستند. در نتیجه یک واحد یاتاقان، خود تراز است. بسته به نوع یاتاقان، یکی از روش های زیر برای قرار گرفتن یاتاقان در شفت مورد استفاده قرار می گیرد:
حلقه داخلی به وسیله مجموعه ای از پیچ ها به شفت بسته می شود.
یا حلقه داخلی یک منفذ مخروطی شکل دارد و از طریق ابزار سازگار کننده به شفت، جفت و جور می شود.

نمایندگی بلبرینگ ntn

بلبرینگ ntn هم مانند بسیاری از شرکت های مطرح در دنیا، نمایندگی هایی را برای فروش محصولات خود در کشورهای مختلف در نظر گرفته است. دانشنامه بلبرینگ نمایندگی رسمی و مجاز محصولات ntn در ایران است که بلبرینگ های این شرکت را با قیمتی بسیار مناسب و ضمانت فروش و خدمات مشتریان، به دست هموطنان ایرانی می رساند.

نمایندگی بلبرینگ ntn  

قیمت بلبرینگ ntn

در مجموع برندهای گوناگون بلبرینگ و رولبرینگ بسته به عوامل مختلف می توانند قیمت های گوناگونی داشته باشند. از جمله این عوامل می توان به نوع بسته بندی، سال ساخت و قیمت ارز اشاره کرد. بلبرینگ ها و رولبرینگ های تولید شده در شرکت ntn به خاطر کیفیت بالا، قیمت بیشتری را نیز دارند. در هنگام خرید حتما باید به اصل بودن بلبرینگ دقت نموده و آن را از مراکز و نمایندگی های معتبر تهیه نمود. در حال حاضر با توجه به نوسانات زیاد و اخیر قیمت ارز، ارائه لیست قیمت دقیق برای مدل های مختلف بلبرینگ ntn امکان پذیر نیست و بهترین راه این است که پس از حصول اطمینان از مدل بلبرینگ خود، قیمت لحظه ای آن را از نمایندگی های معتبر دریافت نمایید.

شما می توانید قیمت به روز بلبرینگ های ntn را در سایت ما و از طریق صفحه قیمت بلبرینگ مشاهده و نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.

نوشتن دیدگاه
سوالات متداول بلبرینگ NTN ان تی ان
کاربرد محصولات بلبرینگ NTNدر چه مواردی است؟
بلبرینگ های تولید شده توسط برند NTN کاربردهای متنوعی در صنایع کشاورزی، ماشین آلات و ادوات راهسازی و معدن، صنعت هوا-فضا و مواردی از این دست دارند.
تنوع سایز بلبرینگ NTNبه چه صورت می باشد؟
بلبرینگ ان تی ان محصولات خود را با قطر خارجی 1 تا 32 سانتیمتر و با کاربردهای متنوع، تولید نموده است.

ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر

پنجشنبه ها 9 صبح تا 1 ظهر

خدمات مشتریان

آماده ی هر گونه پاسخگویی در زمینه انتقادات، شکایات و نیازهای مشتریان است. لطفا با شماره 0913000000 تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 031-000000-0

موبایل: 09130000000