بلبرینگ TIMKEN تیمکن

تماس بگیرید رولبرینگ مخروطی TIMKEN مدل 813849/10
تماس بگیرید رولبرینگ HK 3016 سوزنی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ HK 0608 سوزنی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ HK 1812 سوزنی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ HK 1612 سوزنی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ HK 1512 سوزنی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 30204 مخروطی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 32004X مخروطی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 30303 مخروطی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 30203 مخروطی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 30302 مخروطی TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 22206EJC3 بشکه ای TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 22207EMW33 بشکه ای TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 22206EM بشکه ای TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 21305EJW33 بشکه ای TIMKEN
تماس بگیرید رولبرینگ 22205EJW33 بشکه ای TIMKEN
تماس بگیرید بلبرینگ T511A کف گرد TIMKEN
تماس بگیرید بلبرینگ T511 کف گرد TIMKEN
تماس بگیرید بلبرینگ T451 کف گرد TIMKEN
تماس بگیرید بلبرینگ T411 کف گرد TIMKEN
تماس بگیرید بلبرینگ T311F کف گرد TIMKEN
تماس بگیرید بلبرینگ 62300-2RS شیار عمیق TIMKEN
نتایج 1 تا 32 از کل 36 نتیجه

کمپانی تیمکن یک کمپانی آمریکایی تولید کننده انواع برینگ و قطعات و اجزای مرتبط با آن است. این کمپانی به مدت چند دهه با تمرکز بر لوله های آلیاژ فولادی اقدام به تولید محصولات فولادی می نمود. اما بعدها و در سال 2014 میلادی بخش تولید فولاد تحت عنوان TimkenSteel به شرکتی مجزا تبدیل شد. شرکت تیمکن اکنون در حدود 33 کشور فعالیت دارد.
در سال 1898 میلادی فردی به نام هنری تیمکن برای رولبرینگ مخروطی ارتقا یافته، ثبت اختراعی را به نام خود انجام داد و کمی بعدتر در سال 1899 شرکت تولید رولر برینگ محوری تیمکن را در سنت لوئیس تاسیس کرد. در سال 1901 و با آغاز غلبه کردن صنعت اتومبیل بر سایر صنایع حمل و نقل، این کمپانی به شهر اوهایو انتقال یافت.
تیمکن در سده 1900 میلادی راه خود را به بازارهای جهانی پیدا کرد و خصوصا در بریتانیا، آلمان و فرانسه اقدام به تولید محصولات خود کرد. عملکرد رولر برینگ های مخروطی تیمکن در تجهیزات نظامی در زمان جنگ جهانی اول، تحولی عظیم را در بازار برینگ اروپا ایجاد کرد. پس از جنگ جهانی، بریتانیا رتبه خود را در تولید برینگ به رتبه دوم رساند و فرصت های بسیار خوبی را برای بسط فعالیت های کمپانی تیمکن در سرتاسر اروپا فراهم آورد.
کمپانی تیمکن در حال حاضر در تولید رولر برینگ های مخروطی در سطح جهان پیشتاز است و در حال توسعه و ارائه برینگ های صنعتی و محصولات مرتبط با قدرت مکانیکی خود به سرتاسر جهان است. دانش مهندسی کمپانی تیمکن در متالورژی، تریبولوژی و انتقال قدرت در تولید برینگ ها و قطعات مرتبط با آن ها به کار گرفته می شود تا از این طریق کارایی ماشین آلات در سرتاسر دنیا بهبود یابد.
بلبرینگ های تیمکن امروزه در انواع و مدل های بسیار گوناگون برای مصارف مختلف ساخته می شوند که برخی از آن ها عبارتند از: بلبرینگ با شیار عمیق تیمکن، بلبرینگ تماسی زاویه ای تیمکن، بلبرینگ خود تراز تیمکن، بلبرینگ کف گرد تیمکن، بلبرینگ کف گرد تماس زاویه ای تیمکن، بلبرینگ چرخی تیمکن، بلبرینگ بادامکی پیرو تیمکن، بلبرینگ ایگرگ تیمکن.

بلبرینگ تیمکن timken

ویژگی های مکانیکی بلبرینگ تیمکن

برخی از ویژگی های بارز بلبرینگ و رولبرینگ های شرکت تیمکن عبارتند از: مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر بارهای محوری و شعاعی، مقاومت در برابر بیشتر عوامل خورنده در محیط و مقاومت در برابر ساییده شدن.

این ویژگی ها همه و همه ناشی از متریال با کیفیت به کار رفته در بلبرینگ های تیمکن هستند: قطعاتی ساخته شده از آلیاژهای منگنز، مولیبدن و سایر فلزات گرانبها. در نتیجه انتخاب چنین مواد گرانبهایی موجب می شود تا قیمت بلبرینگ تیمکن نیز بالاتر برود، اما هنگام انتخاب بلبرینگ همواره کیفیت بر قیمت ارجحیت دارد.

قیمت بلبرینگ تیمکن

همانطور که می دانید قیمت انواع بلبرینگ و رولبرینگ به عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به نوع بسته بندی، نوع فروشگاه عرضه کننده، جنس، طول عمر و دوام و نهایتا قیمت ارز اشاره کرد. همانطور که اشاره کردیم، در بلبرینگ های کمپانی تیمکن مواد فوق العاده با کیفیتی به کار رفته اند و در واقع استراتژی این کمپانی این بوده که کیفیت محصولات خود را فدای قیمت متوسط آن ها نکند. اما با وجود قیمت نسبتا بالا، بلبرینگ های تیمکن همواره از سوی مشتریان و صنایع در کلاس جهانی با استقبال زیادی رو به رو شده و محبوبیت بالایی دارند. اما هم اکنون با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز و سایر مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ارائه قیمت دقیق برای بلبرینگ های تیمکن امکان پذیر نمی باشد. با این وجود شما می توانید قیمت لحظه ای و به روز انواع بلبرینگ های تیمکن را در صفحه لیست قیمت بلبرینگ مشاهده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

قیمت بلبرینگ تیمکن  

نمایندگی بلبرینگ تیمکن

گروه صنعتی دانشنامه بلبرینگ نماینده رسمی و فعال برند تیمکن در ایران، آماده ارائه انواع بلبرینگ و رولبرینگ های تیمکن و خدمات پس از فروش آن به شما عزیزان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در دانشنامه بلبرینگ تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه
سوالات متداول بلبرینگ TIMKEN تیمکن
کارخانه بلبرینگ timken در کدام کشور قرار دارد؟
کمپانی تیمکن یک کمپانی آمریکایی تولید کننده انواع برینگ و قطعات و اجزای مرتبط با آن است. شرکت تیمکن اکنون در حدود 33 کشور فعالیت دارد.
لیست قیمت بلبرینگ timken در دیجی برینگ به روز است؟
بله لیست قیمت بلبرینگ تیمکن به صورت روزانه و گاها لحظه ای با توجه به نوسانات دلار و شرایط حاکم بر بازار به روز می شود.

ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر

پنجشنبه ها 9 صبح تا 1 ظهر

خدمات مشتریان

آماده ی هر گونه پاسخگویی در زمینه انتقادات، شکایات و نیازهای مشتریان است. لطفا با شماره 0913000000 تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 031-000000-0

موبایل: 09130000000