جدول سایز رولبرینگ سوزنی

رولبرینگ‌ها به طور کلی مشابه بلبرینگ‌ها هستند اما در رولبرینگ‌ها برای جداسازی حلقه داخلی و خارجی از غلتک به جای توپ استفاده می‌شود. رولبرینگ‌ها و بلبرینگ‌ها دارای طراحی و ساختاری یکسانی هستند اما عملکرد و کاربرد آنها از یکدیگر متفاوت است. رولبرینگ‌ها با ارائه عملکرد بالا با کاهش اصطکاک دورانی در حین حمل بار محوری و شعاعی زیاد از تنوع فراوانی در فرم و عملکرد برخوردار هستند و هر کدام از آنها توسط کارخانه‌های مختلف تولید می‌شوند. از پرکاربردترین رولبرینگ‌های می‌توان به رولبرینگ سوزنی اشاره کرد. این نوع رولبرینگ به دلیل سطح مقطع‌ نازک خود در دستگاه‌ها و ماشین‌آلاتی استفاده می‌شود که در آنها فضای شعاعی و وزن کم در اولویت قرار می‌گیرد. رولبرینگ‌های سوزنی یک ردیفه و دو ردیفه از محصولات پرفروش دانشنامه بلبرینگ هستند.

جدول سایز رولبرینگ سوزنی

عملکرد رولبرینگ سوزنی

با توجه به این موضوع که رولبرینگ‌ها دارای مصارف بسیار مختلف و متنوعی هستند و در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارند، برای هر یک از رولبرینگ‌ها، براساس خصوصیات آنها، یک کد استاندارد تعریف می‌شود. این کار باعث می‌شود خرید و فروش و انتخاب رولبرینگ مناسب ساده شود. هر جدول سایز رولبرینگ دارای مشخصاتی است که آشنایی با آنها به شما کمک می‌کند مناسب‌ترین رولبرینگ را بر حسب نیاز خود انتخاب کنید. رولبرینگ سوزنی دو نوع یک ردیفه و دو ردیفه و با تنوع در لبه‌های یکدست داخلی یا خارجی و همچنین برخی از آنها با شیار و سوراخ‌های مخصوص تولید می‌شوند. در رولبرینگ سوزنی تنش‌های لبه‌ها به حداقل می‌رسند و یک ناهمراستایی زاویه‌ای اندک را میان شافت و محفظه فراهم می‌کند. این رولبرینگ‌ها دارای حفاظی برای ساچمه‌ها هستند که می‌توانند از جنس ورقه فولادی و فیبری ساخته شوند.

جدول سایز رولبرینگ سوزنی

استاندارد ابعاد رولبرینگ سوزنی

رولبرینگ‌ها با قطر داخلی، قطر بیرونی و عرض اندازه گیری می‌شوند. اندازه یک رولبرینگ ‌معمولاً به این صورت ذکر می‌شودID x OD x W:. استاندارد ابعاد رولبرینگ سوزنی معمولاً بر حسب میلی متر اندازه گیری می‌شود، اما می‌تواند به اینچ نیز تبدیل شود. در واقع، اکثر تولیدکنندگان و تامین کنندگان اندازه‌های رولبرینگ را در هر دو سیستم بریتانیایی و متریک ارائه می‌دهند. هر ترکیبی از این اندازه‌گیری‌ها مربوط به یک عدد سری است که معمولاً به طور مستقیم بر روی رولبرینگ قرار دارد. نمودار استاندارد ابعاد رولبرینگ سوزنی به طور گسترده‌ای در دسترس است و می‌توان از آنها برای یافتن ابعاد رولبرینگ سوزنی خاص استفاده کرد. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با انواع رولبرینگ و استعلام قیمت این محصولات کاربردی به فروشگاه آنلاین دانشنامه بلبرینگ مراجعه فرمایید. شاید برای شما هم جالب باشد تا درباره جدول رولبرینگ استوانه ای اطلاعاتی کسب کنید، برای این منظور می توانید به صفحه ای با همین عنوان در بخش مقالات دانشنامه بلبرینگ مراجعه کنید.

نوشتن دیدگاه

ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر

پنجشنبه ها 9 صبح تا 1 ظهر

خدمات مشتریان

آماده ی هر گونه پاسخگویی در زمینه انتقادات، شکایات و نیازهای مشتریان است. لطفا با شماره 0913000000 تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 031-000000-0

موبایل: 09130000000