علائم خرابی بلبرینگ چرخ عقب ال90

یکی از با اهمیت ترین قطعات چرخ خودرو بلبرینگ چرخ است که ایراد داشتن آن باعث خرابی چرخ خودرو می شود. اگر بلبرینگ چرخ نباشد اصطکاک زیاد می شود به همین دلیل با شروع حرکت، خودرو دچار لرزش زیادی می شود. بلبرینگ ها مانع فشار بر روی رینگ چرخ خودرو می شوند. این کار باعث می شود که چرخ ها سریع تر حرکت کنند و تسلط بر خودرو بهتر صورت پذیرد. بلبرینگ ها وقتی خراب می شوند کنترل خودرو سخت می شود. ما در این مطالب قصد داریم به بررسی علت های خراب شدن ببرینگ چرخ عقب ال 90 بپردازیم پس با ما تا انتها مقاله همراه باشید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات درباره صدای خرابی بلبرینگ چرخ خودرو های مختلف از جمله پراید، سمند، پژو و سایر خودرو ها به بخش مقالات دانشنامه بلبرینگ مراجعه نمایید و در صورت نیاز به خرید بلبرینگ مناسب با مشاورین ما تماس بگیرید.

علائم خرابی بلبرینگ چرخ عقب ال90

عمر بلبرینگ چرخ عقب ال90

خراب شدن بلبرینگ چرخ عقب ال 90 همراه با علائمی چون، صدای چرخ ها، روشن شدن چراغ ABS ، فرسوده شدن لاستیک ها، داغ شدن پشت چرخ ها، قفل شدن لاستیک، در بدترین حالت ممکن در رفتن چرخ ها و... است. به طور کلی عمر بلبرینگ چرخ های عقب چرخ عقب ال 90 به طرز نگهداری آن بستگی دارد. ولی در کل، بلبرینگ ها طول عمر بالایی دارند. عامل اصلی کاهش طول عمر بلبرینگ، عدم گریس کاری است. زمانی که گریس در نقطه ای از بلبرینگ نازک شود، سایش سطوح ساچمه با رینگ افزایش پیدا می کند در نتیجه باعث خوردگی سطحی رینگ و سپس به ساچمه آسیب می زند. زمانی که ساچمه کاهش قطر پیدا می کند، بلبرینگ با ضربه های کلیکی کار می کند که با افزایش تنش در نقاط خاص، شرایط برای خراب شدن و شکستن یا کاهش راندمان کاری آن مهیا می شود. برای اینکه از خراب شدن بلبرینگ جلوگیری کنید و عمر آن را افزایش دهید در هنگام رانندگی وقتی به سرعت گیر می رسید حتما سرعت خودرو خود را کم کنید. چون وقتی با سرعت زیاد از روی دست انداز رد می شوید ممکن است بلبرینگ چرخ خودرو خرد شود. همچون پراید، پژو و سایر خودرو ها از جمله علائم خرابی بلبرینگ چرخ جلو سمند می تواند شامل موارد متعددی از جمله صدای غیر عادی چرخ ها، لرزش فرمان، سائیدگی چرخ ها و مواردی از این قبیل باشد. در صورت مشاهده چنین علائمی لطفا هر چه سریعتر نسبت به تعویض و یا تعمیر بلبرینگ اقدام نمایید زیرا رانندگی با چنین نقص هایی بسیار خطر آفرین است.

عمر بلبرینگ چرخ عقب ال90

دانشنامه بلبرینگ عرضه کننده بلبرینگ چرخ عقب ال90

زمانی که قصد تعویض بلبرینگ چرخ ماشین خود را دارید حتما دقت داشته باشید که بلبرینگ اصل و با کیفیت را خریداری کنید زیرا بلبرینگ هایی که کیفیت مطلوبی ندارند، زود خراب می شوند و می توانند به خودرو آسیب برسانند. برای اینکه مانع خرابی بلبرینگ و خسارت های ناشی از آن شوید، باید هر چند ماه یک بار یا با هر 5000 کیلومتر حرکت خودرو، چرخ های آن را چک کنید. برای خرید بلبرینگ چرخ عقب ال 90 پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی دانشنامه بلبرینگ است این فروشگاه بلبرینگ چرخ عقب باکیفت و قیمت مناسب را در وبسایت معتبر خود به فروش می رساند. پس با اطمینان خاطر بلبرینگ چرخ عقب ماشین خود را از این فروشگاه تهیه کنید.

دیدگاه‌ها  
0
0
# بهروز بابایی 1400-10-19 12:54
سلام در فروشگاهتون بلبرینگ چرخ عقب ال90 را هم دارید؟ قیمتش چقدره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین دانشنامه بلبرینگ 1400-10-19 13:01
به نقل از بهروز بابایی:
سلام در فروشگاهتون بلبرینگ چرخ عقب ال90 را هم دارید؟ قیمتش چقدره؟

سلام جناب آقای بابایی عزیز . بله در فروشگاه اینترنتی دانشنامه بلبرینگ تنوعی بی نظیر از بلبرینگ های مورد استفاده برای چرخ انواع خودرو سواری موجود است. برای اطلاع از قیمت این محصولات با کارشناسان دانشنامه بلبرینگ در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# جعفر لاکانی 1400-10-19 12:56
سلام از کجا میتونم خرابی بلبرینگ چرخ عقب ال90 را تشخیص بدم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
# ادمین دانشنامه بلبرینگ 1400-10-19 13:03
به نقل از جعفر لاکانی:
سلام از کجا میتونم خرابی بلبرینگ چرخ عقب ال90 را تشخیص بدم؟

سلام جناب آقای لاکانی عزیز . مواردی همچون صدای چرخ ها، روشن شدن چراغ ABS ، فرسوده شدن لاستیک ها، زودتر از حالت عادی، داغ شدن پشت چرخ ها، قفل شدن لاستیک و موارد ی از این قبیل می تواند از نشانه های خرابی بلبرینگ چرخ عقب ال90 باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با کارشناسان دانشنامه بلبرینگ در ارتباط باشید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه 8 صبح تا 4 عصر

پنجشنبه ها 9 صبح تا 1 ظهر

خدمات مشتریان

آماده ی هر گونه پاسخگویی در زمینه انتقادات، شکایات و نیازهای مشتریان است. لطفا با شماره 0913000000 تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 031-000000-0

موبایل: 09130000000